پیش پردازش

در این صفحه تعداد 72 مقاله تخصصی درباره پیش پردازش که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پیش پردازش (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پیش پردازش; Convolution Filter; Moving Window Architecture; Modified Background Subtraction; Moving Object Detection; Pre-Processing; Adaptive Threshold ;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پیش پردازش; SCB; sugarcane bagasse; GHG; greenhouse gas; EOR; enhanced oil recovery; USDE; United States Department of Energy; USEPA; United States Environmental Protection Agency; SERI; Solar Energy Research Institute; NETL; National Energy Technology Laboratory; EB