سینتیک پیش بینی

در این صفحه تعداد 111 مقاله تخصصی درباره سینتیک پیش بینی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سینتیک پیش بینی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سینتیک پیش بینی; Alloy (inconel) 718; Delta (δ) phase; Cold rolling; Finite element modeling (FEM); Precipitation kinetics; Kampmann-Wagner Numerical (KWN) modeling; Scanning electron microscopy (SEM);
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سینتیک پیش بینی; Al-Mg-Si aluminum alloy; severe plastic deformation; equal-channel angular pressing; aging behavior; precipitation kinetics; mechanical properties; strengthening mechanisms;