کشاورزی دقیق

در این صفحه تعداد 56 مقاله تخصصی درباره کشاورزی دقیق که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کشاورزی دقیق (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کشاورزی دقیق; PA; precision agriculture; NDVI; normalized vegetation index; ER; electrical resistivity; GAM; generalized additive models; DGPS; differential global position system; NIR; near infrared; LEDs; Light Emitting Diodes; ATV; all terrain vehicle; LAI; leaf are
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کشاورزی دقیق; ECa, apparent electrical conductivity; DGPS, differential global positioning system; GNSS, global navigation satellite system; GPS, Global Positioning System; RMSE, root mean squared errorGNSS; GPS; Accuracy; Digital soil mapping; Precision farming; Tract