مخازن تحت فشار

در این صفحه تعداد 81 مقاله تخصصی درباره مخازن تحت فشار که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مخازن تحت فشار (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مخازن تحت فشار; BP; boost pump; BWRO; brackish water reverse osmosis; CAPEX; capital expenditure; CC; capital cost; CCD; closed circuit desalination; DWEER; dual work exchanger energy recovery; ERD; energy recovery device; FF; flow factor; GSM; golden section method; HID
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مخازن تحت فشار; AWTP; Advanced water treatment plant; CCP; Critical control point; EEM; Excitation emission matrix; FRI; Fluorescence regional integration; MW; Molecular weight; PV; Pressure vessel; SEC; Size exclusion chromatography; SEQ; South East Queensland; Conducti