راندمان حرکتی

در این صفحه تعداد 11 مقاله تخصصی درباره راندمان حرکتی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI راندمان حرکتی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: راندمان حرکتی; Longfin inshore Doryteuthis pealeii squid; Computed tomography (CT); CFD; Propulsive efficiency; Fins; Drag and lift forces;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: راندمان حرکتی; RANS; Reynolds-averaged Navier-Stokes; FMBEM; fast multiple boundary element method; BEM; boundary element method; DPIV; digital partial image velocimetry; VOF; volume of fluid; UDF; user define function; SST; shear stress transport; AUV; autonomous und