پروتستان ها

در این صفحه تعداد 117 مقاله تخصصی درباره پروتستان ها که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پروتستان ها (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پروتستان ها; SETOC; systemic evolutionary theory of cancer; Cancer theories; Endosymbiosis; De-emergence; Downward causation; Cancer pathogenesis; Paradigm shift; Coherent state; Protists; Biomimicry; Hepatocellular carcinoma;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پروتستان ها; ENM; engineered nanomaterial; ENPs; engineered nanoparticles; miRNA; microRNA; MOPS; 3-(N-morpholino) propanesulfonic acid; NPs; nanoparticles; OS; oxidative stress; PAR; photosynthetically active radiation; PER; photoenzymatic repair; QDs; quantum dots;