پروکسی

در این صفحه تعداد 122 مقاله تخصصی درباره پروکسی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پروکسی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پروکسی; Brain injuries, traumatic; Caregivers; Quality of life; Patient preference; Proxy; Rehabilitation; HRQL; health-related quality of life; ICC; intraclass correlation coefficient; SG; standard gamble; TBI; traumatic brain injury; TTO; time tradeoff; WHOQOL-
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پروکسی; λ; mixing proportion; df; degrees of freedom; MIS; marine isotope stage; μ; mean; n; sampling size; p; p-value; r; Pearson Correlation Coefficient; R2; square of r; σ; standard deviation; SSST; summer sea surface temperature; Paleoceanography; SHERPA;