پورتوریکو

در این صفحه تعداد 147 مقاله تخصصی درباره پورتوریکو که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پورتوریکو (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پورتوریکو; Puerto Rico; Stroke; Subarachnoid hemorrhage; Vitamin D; Vitamin D deficiency; 25(OH)D; 25-Hydroxyvitamin-D; aSAH; Aneurysmal subarachnoid hemorrhage; LOS; Length of stay; MCA; Middle cerebral artery; NICU; Neurosurgical intensive care unit;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پورتوریکو; ADE; African dust events; Non-ADE; non African dust events; BEAS-2B; human bronchial epithelial cells; ROS; reactive oxygen species; DF; deferoxamine mesylate; NAC; N-acetyl-l-cysteine; GSTP1; glutathione-S-transferase; HMXO1; hemeoxygenase 1 mRNA; Nrf2;