پالپ و کاغذ

در این صفحه تعداد 41 مقاله تخصصی درباره پالپ و کاغذ که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پالپ و کاغذ (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پالپ و کاغذ; Anaerobic digestion; Biogas; Biomethane; Kraft pulp; Pulp and paper; ADt; air-dry tonne; COD; Chemical oxygen demand; LBG; Liquid biogas; TS; Total solids; UASB; Upflow anaerobic sludge bed; WWT; Wastewater treatment;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پالپ و کاغذ; Kraft process; Lignin recovery; Advanced process integration; Biorefinery; Biomass conversion; Acidification of black liquor; adt; air dry metric tonne; API; advanced process integration; BL; black liquor; CAPEX; capital expenses; HEX; heat exchanger; HHV