پالس لیزر Ablation

در این صفحه تعداد 132 مقاله تخصصی درباره پالس لیزر Ablation که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پالس لیزر Ablation (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پالس لیزر Ablation; Time resolved spectroscopy; Laser-generated nanoparticles; Pulsed laser ablation; Pulsed laser fragmentation; Metal atom clusters; Particle growth; Growth kinetics; Coalescence; Ostwald ripening; Mie theory
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پالس لیزر Ablation; Pulsed laser ablation; Multiwall carbon nanotubes; Ni nanoparticles; Linear Tafel polarization; Electrochemical impedance spectroscopy; Hydrogen evolution reaction