آب باران

در این صفحه تعداد 156 مقاله تخصصی درباره آب باران که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI آب باران (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آب باران; Risk assessment; Pathogens; QMRA; Non-potable; Reuse; Onsite; Graywater; Greywater; Blackwater; Wastewater; Rainwater; Stormwater; Treatment reductions;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آب باران; Interactive splash park; Fountain; Risk of infection; Exposure; QMRA; Rainwater; QMRA; Quantitative Microbial Risk Assessment; C; concentrations of pathogenic micro-organisms; V; individual exposure volume; D; ingested dose of pathogenic micro-organisms;