عناصر نادر زمین

در این صفحه تعداد 130 مقاله تخصصی درباره عناصر نادر زمین که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI عناصر نادر زمین (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عناصر نادر زمین; AdsCSV; adsorptive cathodic stripping voltammetry; ACA; p-allylcalix[4]arene; AgAuE; Ag-Au alloy electrode; ASV; anodic stripping voltammetry; BiABE; bismuth bulk annular band working electrode; Crown-6-SPCNFE; 4-carboxybenzo-18-crown-6 screen-printed c
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عناصر نادر زمین; Spirulines; France; Afrique; Éléments majeurs; Éléments traces; Pollution minérale; Terres raresSpirulina; France; Africa; Macromineral elements; Trace elements; Mineral pollution; Rare-earth elements