مسیر واکنش

در این صفحه تعداد 189 مقاله تخصصی درباره مسیر واکنش که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مسیر واکنش (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مسیر واکنش; BET surface area and pore volume; Chemical looping combustion; Hydrogen temperature programmed reduction; Mass transfer internal effectiveness factor; Reaction pathway; Thermogravimetric analyzer;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مسیر واکنش; Polyols; Cellulose; Hydrolytic hydrogenation/hydrogenolysis; Reaction pathway; Catalyst; AC; activated carbon; BMC; ball-milled cellulose; EG; ethylene glycol; CNF; carbon nanofibers; CNT; carbon nanotube; HPA; heteropoly acid; MC; mesoporous carbon; MCC;