رنگ های واکنشی

در این صفحه تعداد 126 مقاله تخصصی درباره رنگ های واکنشی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI رنگ های واکنشی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رنگ های واکنشی; Textile industry wastewater; Real wastewater; Reactive dyes; Biological decolourization; SBR reactor; Sequential anaerobic-aerobic process;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رنگ های واکنشی; OMW; on mass of web; CT; cellulose triacetate; CO; cotton; PA; polyamide; PES; polyester; PAC; polyacrylic; CV; cellulose viscose; CMC; color measurement committee; CI; color index; CA; cellulose acetate; CA-DA; cellulose acetate deacetylated cellulose; C