مدل سازی راکتور

در این صفحه تعداد 83 مقاله تخصصی درباره مدل سازی راکتور که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مدل سازی راکتور (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدل سازی راکتور; Nuclear forensics; Nuclear terrorism; Environmental release; Nuclear nonproliferation; Nuclear safeguards; Reactor modeling; Plutonium isotope ratio; Cesium isotope ratio; Cesium-135; Cesium-133; Cesium-137; Barium isotope ratio; Stable isotopes; Fission
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدل سازی راکتور; CPA; cubic-plus-association; DME; dimethyl ether; GHSV; gas hourly space velocity, h−1; PC-SAFT; perturbed-chain statistical associating fluid theory; SRK; Soave-Redlich-Kwong; WHSV; weight hourly space velocity, h−1; Methanol synthesis; Monolith;