شارژ

در این صفحه تعداد 169 مقاله تخصصی درباره شارژ که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI شارژ (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شارژ; Admittance; Three-dimensional echocardiography; Ventricular volume sensor; Right ventricular shocking lead; Preload; Left ventricular end-diastolic volume; Heart failure; RECHARGE;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شارژ; TCs; tetracyclines; FQNs; fluoroquinolones; SAs; sulfonamides; SMZ; sulfamethoxazole; OFL; ofloxacin; ERY; erythromycin.; Antibiotics; Reclaimed water; Groundwater; Recharge; Occurrences; Ecotoxicological risk;