بازیافت

در این صفحه تعداد 219 مقاله تخصصی درباره بازیافت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI بازیافت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بازیافت; IL; ionic liquid; [bmim]Cl; 1-butyl-3-methylimidazolium chloride; [bSmim][HSO4]; 1-(4-sulfobutyl)-3-methylimidazolium; [bmim][CF3SO3]; 1-butyl-3-methylimidazolium trifluoromethanesulfonate; THF; tetrahydrofuran; D2O; deuterium oxide; DMSO; dimethyl sulfox
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بازیافت; Sustainability; Risk assessment; Conceptual design stage; Graph theory; Multi attribute decision making; Environment; Sustainability risk assessment index (SRA-I); Disposability; Recyclability;