نظریه راه حل منظم

در این صفحه تعداد 40 مقاله تخصصی درباره نظریه راه حل منظم که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI نظریه راه حل منظم (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نظریه راه حل منظم; Binary mixture; Phase equilibrium; Regular solution theory; Margules expansion; Refrigerant; Mélange binaire; Équilibre de phase; Théorie de solution régulière; Détente de Margules; Frigorigène;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نظریه راه حل منظم; Copolymer micelles; Copolymer–surfactant systems; Surface active properties; Mixed micelles; Regular solution theory; Synergistic behavior; Drug solubilization; Hydrogel; Drug release
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نظریه راه حل منظم; Ionic liquids; Distribution constant; Enol fraction; Regular solution theory; Solubility parameter; 4,4,4-Trifluoro-1-(2-thienyl)-1,3-butanedione; Nickel(II); Copper(II)