قابلیت اطمینان نتایج

در این صفحه تعداد 20 مقاله تخصصی درباره قابلیت اطمینان نتایج که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI قابلیت اطمینان نتایج (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: قابلیت اطمینان نتایج; Cerebrovascular accident; Cognition disorders; Exercise test; Psychometrics; Rehabilitation; Reliability of results; CES-D; Center for Epidemiologic Studies-Depression; CF; cardiorespiratory fitness; CI; confidence interval; CSN; Canadian Stroke Network
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: قابلیت اطمینان نتایج; Atención Primaria de Salud; Estudiantes; Validación cuestionarioFamily medicine; Primary health care; Students; Reliability of results