گروه انحصاری

در این صفحه تعداد 105 مقاله تخصصی درباره گروه انحصاری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI گروه انحصاری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گروه انحصاری; ACD; air curtain device; DO; discrete ordinates; HRR; heat release rate; RNG; renormalization group; VHS; volumetric heat source; Refuge alternative; Air curtain; Sealing efficiency; Disturbance effect;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گروه انحصاری; ABE; Acetone-Butanol-Ethanol; CFD; computational fluid dynamics; IC; internal combustion; RNG; renormalization group; ASOI; after start of injection; PCCI; premixed charge compression ignition; EGR; exhaust gas recirculation; ABE (Acetone-Butanol-Ethanol)