عملکرد تولید مثل

در این صفحه تعداد 317 مقاله تخصصی درباره عملکرد تولید مثل که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI عملکرد تولید مثل (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عملکرد تولید مثل; Boar; Frozen-thawed semen; Butylated hydroxytoluene; Intrauterine artificial insemination; Reproductive performance
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عملکرد تولید مثل; BCS; body condition score; BW; body weight; CIDR; controlled internal drug release; CP; crude protein; DM; dry matter; Exp.; Experiment; FCE; feed conversion efficiency; ISB; Institute of Biological Sciences; ME; metabolisable energy; MJ; megajoule; N; ni