محتوای آب باقی مانده

در این صفحه تعداد 8 مقاله تخصصی درباره محتوای آب باقی مانده که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI محتوای آب باقی مانده (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: محتوای آب باقی مانده; WD; wetting-drying; PSD; pore size distribution; ϕ; total porosity; θs; water content at saturation; θr; residual water content; hm,Kosugi; median pressure head; rm,Kosugi; median pore radius; σKosugi; pore radius standard deviation; Wetting-dryin
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: محتوای آب باقی مانده; K(h); hydraulic conductivity; ε; effective macroporosity; ϕ; total porosity; θs; water content at saturation; θr; residual water content; hm; median pressure head; rm; median pore radius; σ; standard deviation of pore size distribution; Macroporosity