واکنش

در این صفحه تعداد 796 مقاله تخصصی درباره واکنش که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI واکنش (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: واکنش; Patient-centred outcomes; patient reported outcomes (PROs); quality of life; side effects; adverse effects; wellness, recovery; remission; response; bipolar disorder; major depressive disorder; cognition;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: واکنش; Severe asthma; Anti-IL-5; mAb; Continuation; Response; ACQ-5; 5-item Asthma Control Questionnaire; IV; Intravenous; PARR; Placebo-adjusted rate ratio; RR; Rate ratio; RRNC; Rate ratio for noncontinuers; SC; Subcutaneous;