بازگشت به مقیاس

در این صفحه تعداد 111 مقاله تخصصی درباره بازگشت به مقیاس که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI بازگشت به مقیاس (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بازگشت به مقیاس; C43; D24; D61; E23; H44; O47; Measurement of output; Input and productivity; Nonmarket sector; Cost functions; Duality theory; Marginal cost prices; Technical progress; Returns to scale; Total factor productivity; Profitability; Cost efficiency; Fisher id
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بازگشت به مقیاس; Circularity; Malmquist index; Data envelopment analysis (DEA); Profit efficiency; Returns to scale; Multi-objective programming (MOP);