تخلیه رودخانه

در این صفحه تعداد 205 مقاله تخصصی درباره تخلیه رودخانه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تخلیه رودخانه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تخلیه رودخانه; Stochastic modelling; Weather generator; Parent-Gaussian framework; Transformations; Hydroclimatic processes; Precipitation; River discharge; Temperature; Wind speed; Humidity;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تخلیه رودخانه; RHI-BASL; Rhine River in Basel; DAN-BRAT; Danube River in Bratislava; RHO-BEAU; Rhone River in Beaucaire; PO-PLSC; Po River in Pontelagoscuro; GRDC; Global Runoff Data Center; HISTALP; historical instrumental climatological surface time series of the Grea