رسوبات رودخانه

در این صفحه تعداد 84 مقاله تخصصی درباره رسوبات رودخانه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI رسوبات رودخانه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رسوبات رودخانه; KEGG; Kyoto Encyclopedia of Genes and Genomes; OTUs; Operational Taxonomic Units; PICRUSt; Phylogenetic Investigation of Communities by Reconstruction of Unobserved States; SA; South Africa; SRA; Sequence Read Archive; Land use; Microbial communities; Met
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رسوبات رودخانه; Nitrite; River sediments; Seine; Reactive transport modeling; Benthic exchanges; Denitrification; Nitrification; DNRA; Anammox;