فسفرسانس درجه حرارت اتاق

در این صفحه تعداد 74 مقاله تخصصی درباره فسفرسانس درجه حرارت اتاق که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فسفرسانس درجه حرارت اتاق (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فسفرسانس درجه حرارت اتاق; Room temperature phosphorescence; Crystallization-induced phosphorescence; Pure organic luminogens; Intermolecular interactions; Conformation rigidification; Nonconventional luminogens;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فسفرسانس درجه حرارت اتاق; OLEDs; organic light emitting diodes; BF2bdks; difluoroboron β-diketonates; BF2dbm; difluoroboron dibenzoylmethane; RTP; room temperature phosphorescence; BODIPY; boron dipyrromethene; ICT; intramolecular charge transfer; TICT; twisted intramolecular cha