چرخش تخت بسته بندی شده

در این صفحه تعداد 121 مقاله تخصصی درباره چرخش تخت بسته بندی شده که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI چرخش تخت بسته بندی شده (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: چرخش تخت بسته بندی شده; HCl; hydrochloric acid; IIR; isobutylene isoprene rubber; MDEA; methyl diethanolamine; MDA; methylene diphenyl diamine; MDI; methylene diphenyl diisocyanate; MT; mass transfer; PI; process intensification; PM; particulate matter; ppb; parts per billion; R
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: چرخش تخت بسته بندی شده; Reactive absorption; Enzymatic CO2 capture; Carbonic anhydrase; Energy efficiency; Process Intensification; Carbon dioxide; Rotating Packed Bed; Membrane Contactor;