موانع ایمنی

در این صفحه تعداد 29 مقاله تخصصی درباره موانع ایمنی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI موانع ایمنی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: موانع ایمنی; Accidents; Bow-tie; Human error; Incidents; Loss of containment; Major hazards; Safety barriers; Safety managementDLI, Dutch Labour Inspectorate; ESAW, European Statistics on Accidents at Work Methodology; IDDR, Indication Detection Diagnosis Response; LC
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: موانع ایمنی; Hémaphérèse; Référentiel; Évaluation des pratiques professionnelles; Gestion des risques; Sécurité des patients; Barrières de sécurité; Hemapheresis; Guidelines; Evaluation of professional practices; Risk management; Patient safety; Safety barr