صفحه ساندویچ

در این صفحه تعداد 118 مقاله تخصصی درباره صفحه ساندویچ که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI صفحه ساندویچ (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: صفحه ساندویچ; Magnetoelectric reinforced plate; Asymptotic homogenization; Effective properties; Product properties; Sandwich plate; Diagonally-restrained plate; Triangularly-reinforced plate;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: صفحه ساندویچ; COV; Coefficient of variation; HSS; High strength steel; LVDT; Linear variable displacement transducers; LWC; Lightweight concrete; Mean; average test-to-prediction ratio; NWC; Normal weight concrete; PVA; polyvinyl alcohol; ULCC; Ultra-lightweight cement