زحل

در این صفحه تعداد 248 مقاله تخصصی درباره زحل که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI زحل (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زحل; AD; atmospheric dispersion; ADMS-Urban; atmospheric dispersion modeling system; COPERT; COmputer Programme to calculate Emissions from Road Transport; E&W; England and Wales; ESCAPE; European Study of Cohorts for Air Pollution Effects; GIS; geographic inf
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زحل; Statins; IVUS; Lipoprotein(a); Atherosclerosis; Residual risk; SATURN; Study of Coronary Atheroma by Intravascular Ultrasound: Effect of Rosuvastatin Versus Atorvastatin; LDL-C; low-density lipoprotein cholesterol; HDL-C; high-density lipoprotein choleste