برنامه

در این صفحه تعداد 80 مقاله تخصصی درباره برنامه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI برنامه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: برنامه; U.S.; United States; SC; Supply Chain; SMMCF; Stochastic Multi-Objective Minimum Cost Flow; SimMOpt; Simulation-Based Multi-Objective Optimization; MSPP; Multi-Objective Shortest Path Problem; MMCF; Multi-Objective Minimum Cost Flow; MCF; Minimum Cost Flo
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: برنامه; Plug-in electrical vehicle; Schedule; Optimisation; Linear programming; Quadratic programming; Mixed integer programming; Meta-heuristic algorithm;