تنوع فصلی

در این صفحه تعداد 1035 مقاله تخصصی درباره تنوع فصلی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تنوع فصلی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تنوع فصلی; TSH; thyroid-stimulating hormone; CLSI; Clinical Laboratory and Standard Institution; IFCC; International Federation of Clinical Chemistry; PUMCH; Peking Union Medical College Hospital; SOP; Standard operating procedure; IQC; Internal quality control; EQA
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تنوع فصلی; Phyllostachys praecox; Net ecosystem exchange; Ecosystem respiration; Gross ecosystem productivity; Seasonal variation; Random forest;