عملکرد رسوب

در این صفحه تعداد 275 مقاله تخصصی درباره عملکرد رسوب که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI عملکرد رسوب (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عملکرد رسوب; Mass movement; Landslide inventory; Google Earth; Topography; Seismicity; Climate; Air temperature; Sediment yield; AUC; area under the ROC curve; LSD1; landslide dataset based on digitized landslide inventories; LSD2; landslide dataset based on mapped la
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عملکرد رسوب; E; erosion; V; volume; SF; soil formation; ST; soil thickness; SL; soil loss; TS; terrigenous sediment; SY; sediment yield; DD; dry density (for sediment); BD; bulk density (for soil); Msed; mass of sediment; NCIR; non-carbonate ignition residue; OM; orga