انعکاس لرزه ای

در این صفحه تعداد 209 مقاله تخصصی درباره انعکاس لرزه ای که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI انعکاس لرزه ای (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انعکاس لرزه ای; Corinth Rift; offshore faults; strike-slip fault; normal fault; seismic reflection; triple junction; extension; seismic hazard
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انعکاس لرزه ای; Oceanic plateau; Large igneous provinces; Mantle plume; Pacific Ocean; Shatsky Rise; Tamu Massif; Integrated Ocean Drilling Program; Seismic reflection; Seismic refraction; Geochemistry; Geochronology; Isotopic chemistry; Plate tectonics;