سرعت لرزه ای

در این صفحه تعداد 69 مقاله تخصصی درباره سرعت لرزه ای که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سرعت لرزه ای (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سرعت لرزه ای; P-waves; Seismic velocity; Seismic amplitude; Fluid migrationArea I, refers to the most distal area respect to the Storegga slide; Area II, refers to closest area respect to the Storegga slide; BGHSZ, Base gas-hydrate stability zone; CD, contourite deposi
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سرعت لرزه ای; Elliptic PDE; Cauchy problem; Ill-posed; Seismic velocity; Dix inversion; Time migration; Image rays; Geometrical spreading; Time coordinates; Finite difference; Error analysis; Perturbation analysis; Lax–Friedrics method; Chebyshev spectral method; Marmo