پپتیداز Serine

در این صفحه تعداد 21 مقاله تخصصی درباره پپتیداز Serine که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پپتیداز Serine (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پپتیداز Serine; Flowering; Proline; Prolyl aminopeptidase; Serine peptidase; Substrate specificity; Triticosecale; DFP; diisopropyl fluorophosphate; E-64; (trans-epoxysuccinyl-L-leucylamido-(4-guanidino)butane); β-NA; β-naphthylamide; PAP; prolyl aminopeptidase; PMSF;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پپتیداز Serine; Lucilia sericata; Maggot therapy; Wound healing; Serine peptidase; Chymotrypsin; Coagulation; anti-Jonah-IGAb; enriched immunoglobulin fraction from anti-Jonah polyclonal antibody; ECM; extracellular matrix; FITC; fluorescein isothiocyanate; HMWK; high mo