تاقچه

در این صفحه تعداد 66 مقاله تخصصی درباره تاقچه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تاقچه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تاقچه; Estuaries; Deltas; Shelf; Sequence stratigraphy; Active continental margin tectonics; Geophysics (seismic); Quaternary stratigraphy; SE Pacific; Equatorial regions; S America;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تاقچه; European; Scottish; Salinity; Variability; Wind; Shelf; SPG; Subpolar Gyre; SS; Surface Salinity; SCC; Scottish Coastal Current; SoH; Sea of the Hebrides; TPM; Tiree Passage Mooring; SAMS; Scottish Association for Marine Science; ROFI; Region of Freshwate