اولویت سایت

در این صفحه تعداد 105 مقاله تخصصی درباره اولویت سایت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اولویت سایت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اولویت سایت; HPV; human papilloma virus; BCCs; benign cellular changes; LSIL; low-grade squamous intraepithelial lesions; HSIL; high-grade squamous intraepithelial lesions; SCC; squamous cell carcinoma; DIPS; detection of integrated papillomavirus sequences; URR; upst
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اولویت سایت; Stable isotopes; Site preference; Source-partitioning N2O; Nitrification; Denitrification; Nitrifier denitrification; Fungal denitrification; N2O reduction; Global N2O budget; SP; site preference; AOA; ammonia-oxidizing archaea; AOB; ammonia-oxidizing bac