سازمان اجتماعی

در این صفحه تعداد 74 مقاله تخصصی درباره سازمان اجتماعی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سازمان اجتماعی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سازمان اجتماعی; Asian elephant; association network; fission-fusion; group size; multilevel society; seasonality; social organization;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سازمان اجتماعی; Tejería; Pantepec; organización social; dinámicas productivas; socioambientales; economía indígena; bambú; Tejería; Pantepec; socio-environmental; social organization; productive dynamics; indigenous economy; bambu; Tejería, Pantepec, organizaçã