عمق خاک

در این صفحه تعداد 114 مقاله تخصصی درباره عمق خاک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI عمق خاک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عمق خاک; SOC; soil organic carbon; SOM; soil organic matter; C; carbon; N; nitrogen; TN; total nitrogen; ρb; soil bulk density; P; phosphorus; N rate; nitrogen fertilization rate; CO2; carbon dioxide; TC; total carbon; SIC; soil inorganic carbon; d; soil depth; A
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عمق خاک; WP; water productivity; HI; harvest index; N; total nitrogen; P; available phosphorus; SOM; soil organic matter; SWC; soil water content; SBD; soil bulk density; ET; evapotranspiration; SWS; soil water storage; SD; soil depth; Pi; precipitation; Maize (Ze