پراکندگی راه حل

در این صفحه تعداد 10 مقاله تخصصی درباره پراکندگی راه حل که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پراکندگی راه حل (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پراکندگی راه حل; 1D; one-dimensional; 3D; three-dimensional; βT; β-thymosin; CaM; calmodulin; CH3; chimera 3; CibD1; isolated first β-thymosin domain of Drosophila Ciboulot; Dmax; maximum size; DR; dummy residue; E2; dihydrolipoyl acyl-transferase; EM; electron microsc
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پراکندگی راه حل; Protein-protein interactions; Protein stability; Binding; Homologs; Solution scattering; KCTD; Potassium Channel Tetramerization Domain proteins; BTB; Bric-à-brack, Tram-track, Broad complex; Cul3; cullin 3; Cul3NTD; N-terminal region of Cul3 (residues 2