شناسایی منبع

در این صفحه تعداد 254 مقاله تخصصی درباره شناسایی منبع که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI شناسایی منبع (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شناسایی منبع; Non-negative Matrix Factorization; Feature extraction; Blind Source Separation; Robustness analysis; Semi-supervised learning; Groundwater contamination; Source identification; Advection-diffusion transport; Geochemical signatures;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شناسایی منبع; Food poisoning; Organophosphorus compound; Source identification; Gas chromatography/isotope ratio mass spectrometry (GC/IRMS); Carbon isotope;