جنوب غربی فرانسه

در این صفحه تعداد 19 مقاله تخصصی درباره جنوب غربی فرانسه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI جنوب غربی فرانسه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جنوب غربی فرانسه; Hominin subsistence; Neandertals; Modern humans; Middle to upper Paleolithic transition; Paleoecology; Biostratigraphy; Bayesian statistics; Archeostratigraphy; Southwestern France
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جنوب غربی فرانسه; Vertébrés; Sélaciens; Crocodiliens; Dinosaures; Paléobiogéographie; Cénomanien; Sud-Ouest de la France; Vertebrates; Selachians; Crocodilians; Dinosaurs; Palaeobiogeography; Cenomanian; Southwestern France;