ضرر خاص

در این صفحه تعداد 25 مقاله تخصصی درباره ضرر خاص که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ضرر خاص (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ضرر خاص; Buried high explosive; IED; Momentum transfer; Specific impulse; Local momentum distribution; Vehicle; Detonation; Ring arrangement setup; Quartz sand; Alluvial sand; Depth of burial; Water content; Saturation; X-ray; High-speed camera;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ضرر خاص; Fusion rocket; Computational MHD; Magnetic nozzle; BIS; British Interplanetary Society; CT; Constrained Transport; EMF; Electro-Motive Force; HRSC; High Resolution Shock Capturing; HOPE; Human Outer Planet Exploration; IAC; International Astronautical Con