فیبر فولادی

در این صفحه تعداد 128 مقاله تخصصی درباره فیبر فولادی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده فیبر فولادی
مقالات ISI فیبر فولادی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فیبر فولادی; FRAC; fiber reinforced asphalt concrete; LVDT; linear variable differential transducer; MaF; matrix failure; InF; interface failure; MMF; mixed mode failure; Fiber reinforced asphalt concrete; Steel fiber; Single fiber pull-out; Fiber matrix interface; Sh
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فیبر فولادی; Concrete pipe; Recycled crumb rubber; Rubberized concrete; Steel fiber; Polypropylene fiber; Hybrid fiber reinforcement; Pipe strength;