استوماتا

در این صفحه تعداد 233 مقاله تخصصی درباره استوماتا که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI استوماتا (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: استوماتا; AN; net assimilation rate; Cc; chloroplastic CO2 concentration; Ci; sub-stomatal CO2 concentration; gm; mesophyll conductance; gs; stomatal conductance; Jmax; maximum rate of RuBP regeneration calculated from gas exchange on a Ci basis; lb; biochemical li
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: استوماتا; Amax; maximum net photosynthesis; A; net leaf carbon assimilation; VPD; air vapor pressure deficit; E; transpiration; Enight; Night-time transpiration; gs; conductance for H2O vapor andCO2; gsmax; maximum leaf diffusive conductance; gs; conductance for H2