محلی سازی فشار

در این صفحه تعداد 332 مقاله تخصصی درباره محلی سازی فشار که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI محلی سازی فشار (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: محلی سازی فشار; René 88DT polycrystalline superalloy; Coherent twin boundary; Elastic anisotropy; High resolution digital image correlation; Strain localization; Microstructural effect; Fatigue crack initiation at intermediate and high temperature; Polycrystalline micro
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: محلی سازی فشار; Ductile failure; Unit cell; Porous plasticity; Strain localization; Bifurcation analysis; Imperfection band analysis; Third deviatoric stress invariant;