انهدام

در این صفحه تعداد 268 مقاله تخصصی درباره انهدام که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI انهدام (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انهدام; Chronic venous disease; Venous disease; Varicose veins; CEAP; VCSS; Villalta; AVVQ; Vein Qol Sym; Duplex ultrasound; Plethysmography; Phlebography; MRV; CTV; Wound dressings; Compression; Ambulatory compression; Sclerotherapy; Thermal ablation; Non-therma
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انهدام; CDTA; 1, 2-C D T A (1,2-cyclohexanediamine-tetracetic acid) diamino-cyclohexane N, N, N−, N−,tetra acetic acid; EDTA; ethylene diaminetetracetic acid; Uranium; Solvent extraction; Tris 2-ethylhexyl phosphate (TEHP); Stripping; Ethylene diaminetetracet