حمل شکر

در این صفحه تعداد 71 مقاله تخصصی درباره حمل شکر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI حمل شکر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: حمل شکر; GSO; glyoxysomal succinate oxidase; OPPP; oxidative pentose phosphate pathway; PEPCK; phosphoenolpyruvatecarboxykinase; Cyanide; Gluconeogenesis; H-ATPase; Juglans regia; Seed dormancy; Sugar transport;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: حمل شکر; Cd; cadmium; Dry wt; dry weight; FAAS; free amino acids; Fru; fructose; Fr wt; fresh weight; Glc; glucose; MtMST; Medicago truncatula monosaccharide transporter; Suc; sucrose; TSS; total soluble sugars; Tub; tubuline; Ubq; ubiquitine; Amino acids; Cadmium